117 медалей на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро завоювали українські спортсмени. Про це повідомили у прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України.

Паралімпійці везуть додому 41 золоту, 37 срібних та 39 бронзових медалей. Зазначимо, збірна України перевершила досягнення Паралімпіади-2012 у Лондоні. Тоді українці вибороли 84 медалі.

“Десятий, останній день змагань України в Ріо. Надважкий день. День перемог, здійснення і нездійснення мрій та народження нових сподівань. 17 вересня у змаганнях Паралімпіади взяли участь 40 спортсменів у 4-ох видах спорту та вибороли 11 нагород – 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі. Відтак, паралімпійці України підвели фінальну риску змагань у Ріо”, – йдеться у повідомленні.

ТСН пропонує познайомитися з нашими героями:

ЗОЛОТО:

Євгеній Богодайко, плавання 100 м на спині 

Інна Черняк, дзюдо вагова категорія до 57 кг 

Геннадій Бойко, плавання 100 м на спині

Ігор Цвєтов, легка атлетика, 100м 

Максим Крипак, плавання 50м вільним стилем 

Дмитро Залевський, плавання 100м на спині

Катерина Істоміна, плавання 100м батерфляєм 

Ліда Соловйова, пауерліфтинг вагова категорія до 50 кг

Єлизавета Мерешко, плавання 50м вільний стиль

Дмитро Виноградець, плавання 50м на спині

Єгор Дементьєв, велосипедний спорт –трек/гонка переслідування

Максим Крипак, плавання 100 м на спині 

Лейля Аджаметова, легка атлетика, 100м 

Роман Полянський, академічне веслування, одиночка ASM1x 

Єлизавета Мерешко, плавання 100м брасом 

Олексій Федина, плавання 100м брасом 

Денис Дубров, 200м комплексне плавання 

Наталія Косміна, настільний теніс, індивідуальні змагання 

Ігор Цвєтов, легка атлетика 200м 

Антон Дацко, фехтування на шаблях 

Андрій Демчук, фехтування на шаблях 

Денис Дубров, плавання 100 м батерфляєм 

Василь Ковальчук, стрільба кулькова мішана R5-10m 

Єлизавета Мерешко, плавання 400m вільним стилем 

Євгеній Богодайко, 200м комплексне плавання 

Максим Крипак, плавання 100м вільним стилем

Оксана Зубковська, легка атлетика, стрибки у довжину

Єгор Дементьєв, велосипедний спорт-шосе 

Олександр Комаров, Максим Крипак, Богдан Гриненко, Денис Дубров, плавання 4х100 м вільний стиль-34pts 

Сергій Кліпперт, плавання 100 м на спині

Анна Стеценко, 50 м вільним стилем

Сергій Ємельянов, параканое 

Євгеній Богодайко, плавання, 100м на спині 

Максим Крипак, плавання, 400м вільним стилем

Геннадій Бойко, плавання50м на спині 

Віктор Дідух, Максим Ніколенко, Михайло Попов, настільний теніс командні змагання гра 1-2 м 

Анна Стеценко, плавання 100 м вільним стилем 

Футбольна збірна з наслідками ДЦП

Єлизавета Мерешко, плавання 100м вільним стилем 

Максим Веракса, плавання 50м вільним стилем 

Анна Стеценко, плавання 100м на спині

СРІБЛО:

Денис Дубров, плавання 100 м брасом 

Євгеній Богодайко, плавання 50 м вільним стилем 

Ольга Ковальчук, кулькова стрільбя з дистанції 10м 

Дмитро Соловей, дзюдо вагова категорія до 73 кг

Ірина Гусєва, дзюдо вагова категорія до 63 кг

Оксана Хруль, плавання 50 м батерфляєм 

Анастасія Мисник, метання ядра 

Олександр Назаренко, дзюдо вагова категорія 90 кг

Вікторія Савцова, плавання 50м вільний стиль 

Ярослав Денисенко, 200 метрів комплексне плавання

Зоя Овсій, метання булави 

Вікторія Савцова, плавання, 100м брасом

Максим Крипак, 200м комплексне плавання 

Оксана Ботурчук, легка атлетика 200м

Ольга Свідерська, 150м комплексне плавання 

Євгеній Богодайко, плавання 50 м батерфляй 

Максим Крипак, плавання на 100 м батерфляй 

Ганна Стеценко, плавання 400м вільним стилем 

Ярослав Денисенко, плавання 400м вільним стилем 

Наталія Єзловецька, плавання 400м 

Дмитро Виноградець, плавання 50м вільним стилем 

Ярина Матло, плавання 100 м на спині 

Марія Лафіна, 50м брасом 

Наталія Лагутенко, параканое 

Денис Дубров, плавання, 400м вільним стилем

Дмитро Виноградець, плавання, 200м вільним стилем 

Марія Помазан, легка атлетика, штовхання ядра 

Роман Павлик, легка атлетика, 400м 

Микола Діброва, штовхання ядра

Богдан Гриненко, плавання 50м вільним стилем 

Віктор Смирнов, 200м комплексне плавання 

Дмитро Виноградець, 150м комплексне плавання 

Ярослав Денисенко, плавання 100м вільним стилем

Вікторія Савцова, плавання 100м вільним стилем 

Ярослав Денисенко, плавання 100м на спині 

Чоловіча збірна з плавання, естафета

БРОНЗА:

Ольга Свідерська, плавання 100 м вільним стилем

Оксана Хруль, плавання 100 м на спині

Ярослав Семененко, плавання 100 м на спині

Хорава Давид, дзюдо, вагова категорія 66 кг

Юля Галінська, дзюдо, вагова категорія 48 кг

Руслан Катишев, стрибки в довжину

Роман Данилюк, штовхання ядра

Олександр Косінов, дзюдо вагова категорія 81 кг

Антон Коль, плавання 100м на спині

Сергій Паламарчук, плавання 100м на спині

Ірина Соцька, плавання 100м на спині

Денис Дубров, плавання 50м вільним стилем

Юрій Божинський, Дмитро Виноградець, Андрій Деревінський, Єлизавета Мерешко, Вікторія Савцова, Ольга Свідерська змішана естафета вільним стилем 4х50м

Данило Чуфаров, 200 метрів комплексне плавання

Денис Дубров, плавання 100 м на спині

Дмитро Прудніков, легка атлетика, стрибки у довжину

Дмитро Ванзенко, 200м комплексне плавання

Сергій Паламарчук, плавання200 метрів вільним стилем

Роман Павлик, легка атлетика, стрибки в довжину

Марина Піддубна, плавання 50м вільним стилем

Олег Науменко, фехтування на шпагах

Марина Литовчинко, настільний теніс

Максим Вераска, плавання 100м брас

Євгенія Бреус, фехтування на шпагах

Олексій Денисюк, стрільба кульова Р4 – довільний пістолет, 50 м 60 пострілів, змішана

Олександр Мащенко, плавання 100 м батерфляй

Зоя Овсій, легка атлетика метання диска Антон Коль, плавання на спині

Сергій Паламарчук, плавання 50м на спині

Ірина Соцька, плавання 50м на спині

Юрій Божинський, 50м вільним стилем

Людмила Даниліна, легка атлетика 1500м

Євгеній Богодайко, плавання 100м вільним стилем

Марина Вербова, плавання 50м на спині

Максим Веракса, плавання 100м вільним стилем

Олександр Комаров, плавання 100м вільним стилем

Ілля Яременко, плавання 50м вільним стилем

Андрій Деревінський, плавання 50м вільним стилем

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!