Уже 38 років поспіль у місті Ленчиця (Республіка Польща), яке є побратимом Володимира-Волинського, відбувається традиційний фестиваль народної творчості «Ленчиця у барвах осені», у рамках якого проходять виставки народних майстрів та умільців, різні розваги та ігри, виступи професійних та самодіяльних аматорських колективів міста та гостей.
Цьогоріч урочисто відкрили фестиваль бурмістр міста Кшиштоф Ліпінський, директор місцевого будинку культури Ольга Куровська та начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Роман Віслобоков.

– Справжнім подарунком для жителів та гостей цього королівського міста став виступ ветеранського оркестру духових інструментів «Арсен» з княжого Володимира, – розповідає  начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Роман Віслобоков. – У виконанні наших музикантів прозвучали польські та українські пісні, марші, музичні композиції різних часів і народів… Глядачі з вдячністю аплодували українцям і довго не відпускали їх зі сцени!

Роман Юрійович також розповів, що з великим захопленням та сльозами на очах зустрічали кожен концертний номер наших митців-аматорів мешканці будинку для осіб похилого віку, де відбувся черговий виступ.

– Справжнє мистецтво, що йде з глибин невгамовних сердець сивочолих музик, не знає ні кордонів, ні мовних перепон, ні політичних протиріч, – додав начальник відділу. –  Учасники оркестру «Арсен», які є справжніми українцями та патріотами, з гордістю показали нашу культуру, народні традиції та неповторний колорит української пісні за кордоном.

Пан Віслобоков також додав, що поїздка відбулася з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла, за сприяння міського голови Петра Саганюка та голови благодійного фонду «Матері Божої Неустанної Помочі» отця Миколи Гінайла, за фінансової підтримки Сергія Ковальчука, Володимира Шостакевича, Валерія Дробінова.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!