Визначено, що реєстрацiя для участi в ЗНО триватиме вiд 6 лютого до 17 березня з можливiстю внесення змiн до реєстрацiйних даних до 31 березня. Саме ж тестування, запрошення на яке має з’явитися на iнформацiйних сторiнках учасникiв до 28 квiтня, стартує 23 травня, пише газета “Експрес”.  

– Встановлюючи термiни проведення основної сесiї зовнiшнього незалежного оцiнювання, врахували пропозицiї освiтян щодо розмежування в часi закiнчення навчального року та ЗНО. Тобто для того, аби не зривати навчальний процес у школах, тестування вирiшили проводити пiзнiше, – розповiдає Лариса Середяк, директор регiонального центру оцiнювання якостi освiти. – Якщо цього року воно тривало вiд 5 травня до 17 червня, то в 2017-му тестування розпочнеться 23 травня i триватиме до 16 липня. Вiдповiдно, додаткова сесiя буде в липнi.

Отож 23 травня проведуть перше тестування – з укрмови й лiтератури. Наступне – з iспанської, нiмецької, французької мов – заплановане на 25 травня. З англiйської – на 29 травня, з математики – 31 травня, з iсторiї України – 2 червня, з росiйської мови – 6 червня, з бiологiї – 8 червня, з географiї – 12 червня, з фiзики – 14 червня, з хiмiї – 16 червня.

Графiк проведення додаткової сесiї ЗНО мають оприлюднити до 28 квiтня. А результати основної сесiї з усiх навчальних предметiв повиннi з’явитися на iнформацiйних сторiнках учасникiв до 23 червня.

Автор: Богданна МАРТИНИК

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!