На щотижневому брифінгу міського голови з представниками місмцевих ЗМІ говорили про формування бюджету на наступний рік, ремонтні роботи на вулицях міста та підготовку котелень до нового опалювального сезону.

Зокрема, в ході спілкування удалося дізнатися, що згідно проекту бюджету на 2017 рік, Володимир-Волинське ВПУ фінансуватиметься з області (а це приблизно 15 млн. гривень), проте на місцевий бюджет передають оплату енергоносіїв та комунальних послуг освітніх та медичних установ.

Також на місця можуть передати пільгові перевезення. Як зазначив міський голова Петро Саганюк, це навантаження на бюджет становитиме приблизно в 10-12 млн. гривень.

На брифінгу міський голова також зазначив, що ПТМ “Теплокомуненерго” активно готується до початку нового опалювального сезону, що підготовка котелень міста вийшла на фінішну пряму і тепло в оселі городян надійде без запізнення.

Також очільник міста обмовився, що не проти, аби котельні вищезгаданого підприємства були передані в оренду. Мовляв, можливо, хоч це дасть змогу  вирішити чимало фінансових проблем, які останнім часом осіли ПТМ “Теплокомуненерго”.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!