Новини до кави

Осінній курс долара: чого чекати, на що сподіватись…

Через те, що українці нерідко вкладають свої заощадження в покупку валюти, а ціни на імпортні товари залежать від стабільності гривні, багатьох цікавить питання, яким буде осінній курс долара.

Де в Україні живуть найбагатші пенсіонери

У Пенсiйному фондi повiдомили середнiй розмiр виплат у регiонах України.

У жовтні українці зможуть отримати нові, пластикові паспорти

Отримати пластиковий паспорт усі охочі можуть з 1 жовтня.

Які зміни в проведенні ЗНО чекають випускників наступного року?

Визначено, що реєстрацiя для участi в ЗНО триватиме вiд 6 лютого до 17 березня з можливiстю внесення змiн до реєстрацiйних даних до 31 березня. Саме ж тестування, запрошення на яке має з’явитися на iнформацiйних сторiнках учасникiв до 28 квiтня, стартує 23 травня.

Україна має всі ознаки поліцейської держави?

Україна має всі ознаки поліцейської держави, оскільки утримує штат поліції, більш ніж вдвічі більший від світового рівня, при тому, що від зовнішніх ворогів нас захищає вдвічі менше військових, ніж від “внутрішніх”.

Найбільше українці довіряють сім’ї, родичам і сусідам. Опитування

Українці досі не довіряють всьому, що пов’язано з політикою, економікою, банківською сферою і бізнесом. Про це заявив заступник голови Інституту соціології НАН України Євген Головаха, проаналізувавши соціальні опитування.

Українці везуть з Ріо 117 медалей (ІМЕНА ЧЕМПІОНІВ І ПРИЗЕРІВ)

117 медалей на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро завоювали українські спортсмени.

Через Волинську митницю ввозили більше товарів, ніж вивозили

Обсяги експортно-імпортних операцій у зоні діяльності Волинської митниці ДФС протягом січня–серпня 2016 року становлять 1 мільярд 143 мільйона гривень. Це на 88,7 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду 2015 року. Про це йдеться в повідомленні Волинської митниці ДФС.

Прикордонники викрили схему вивезення з України викрадених автівок

Співробітники Державної прикордонної служби викрили розгалужену мережу з викрадення коштовних автомобілів та вивезення їх за межі України за підробленими документами.

У Володимирі-Волинському відбулася обласна спартакіада

З 14-го по 16-те вересня на базі 14 ОМБ у місті Володимир-Волинський відбулася обласна Спартакіада серед допризовної молоді.

Аналітики підрахували, скільки свої програмних обіцянок виконали депутати

За даними аналітиків, фракція “Блоку Петра Порошенка” з 11 обіцянок виконала 4, “Народний фронт” – з 13 обіцянок виконала 6, “Самопоміч” – з 33 виконала 13, “Батьківщина” – з 33 виконала 6, фракція Радикальної партії – з 20 обіцянок виконала 3, фракція “Опозиційний блок” не виконала жодної обіцянки з 23.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: