Уже більше тижня у Володимирі-Волинському триває ремонт вулиці Ковельської. Увесь цей час погода, можна сказати, тільки сприяла проведенню робіт, проте… Працівники підрядної організації більше ста метрів вулиці так і не змогли осилити.

Не задоволені такими темпами робіт мешканці Володимира-Волинського, водії та приватні перевізники. До речі, останні настільки обурюються викликаними довготривалими незручностями (щодня в обїзд намотують чимало зайвих кілометрів),  що обіцяють скоротити кількість рейсів, а якщо їх не почують -вдятися до акції протесту.

Не влаштовують темпи робіт і міського голову Петра Саганюка. На брифінгу з місцевими представниками ЗМІ він повідомив, що з цього приводу він навіть спілкувався із головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком.

– Просив його, щоб хоч якось вплинув на цю ситуацію, переговорив з дирекцією фірми, – розповів мер міста. – Що не говори, а на виконання робіт з бюджетів виділено більше восьми мільйонів гривень. Це ж немалі кошти!

Ще на початку робіт міська влада, депутати та активісти закликали громадськість Володимира слідкувати за якістю виконання робіт на вулиці Ковельській. З усього видно, що слідкувати доведеться не тільки за якістю, але й за темпами виконання робіт. Бо може статися, що городяни вже й паску з ковбаскою освятять, українці відгуляють «Євробачення», діти підуть на чергові літні канікули а…Ковельську ще ремонтуватимуть. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!