«Квартал 95» укладає угоду з компанією FOX щодо продажу формату українського серіалу.

Американська компанія FOX Studios купує в студії «Квартал 95» права на формат українського серіалу «Слуга народу», повідомляє Українська правда.

Нині угода перебуває на стадії підписання контракту. Планується, що компанія Imagine протягом року вироблятиме серіал за форматом «Кварталу 95» в США.

Це вперше, коли вітчизняний формат серіалу йде на експорт в США. Традиційно кіноіндустрія США постачає контент і формати серіалів на весь світ, – кажуть європейські експерти.

Нагадаємо, що серіал «Слуга народу» розповідає історію шкільного вчителя Василя Голобородька – чесного чоловіка, який випадково стає Президентом країни.
Політична комедія «Слуга народу» – найбільш рейтинговий серіал українського телебачення восени 2015 року. Стрічка стала лідером телеперегляду на каналі 1+1 за усіма аудиторіями, в тому числі, за комерційною аудиторією 18-54.

Дякую усім, хто підтримує «Квартал 95». Низький уклін вам. Усіх цілую та люблю. Це наша з вами перемога. Дякую, – емоційно каже Володимир Зеленський.

В Україні «Слугу народу» подивилося понад 20 млн телеглядачів, а кількість переглядів серіалу на офіційному Youtube-каналі «Квартал 95» становить близько 98 млн.
Крім того, серіал показували в Естонії, Молдові та Казахстані. «Слугу народу» отримав нагород на міжнародних фестивалях у США, Німеччині та Південній Кореї.
У серпні 2016 року в Україні стартували зйомки продовження політичної комедії «Слуга народу» – повнометражного фільму і другого сезону серіалу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!