Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до Верховної Ради з вимогою внести зміни до “закону Савченко”, пише espreso.tv.

Він зазначив, що наразі завдяки цьому закону на волю вийшли 8 200 людей, а ще 34 тисячі осіб підлягають звільненню з місць позбавлення волі за рік.

“З тих людей, які вийшли – 785 вже викриті у скоєнні злочинів, з яких 22 – за умисне вбивство, 18 – нанесення травм, 10 – згвалтування, 405 – крадіжки, 131 – пограбування, 66 – збройні розбої, 39 – шахрайство, 20 – хуліганство та інші злочини. І це тільки викриті, ті кого вдалося затримати. А виходячи з поточної статистики розкриття злочинів… на жаль, мінімум стільки ж залишаються за кадром нашої уваги”, – наголосив Аваков.

За його словами, в результаті цього в суспільстві підриваються основи безпеки, а також збільшується кількість злочинів.

“Звертаюся до парламентаріїв, і прошу і вимагаю – як хочете, але треба негайно втрутитися і змінити дію цього закону”, – підсумував Аваков.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла закон, який зобов’язує суди зараховувати засудженим до позбавлення волі кожен день, який вони провели в слідчих ізоляторах до винесення вироку, як два дня відбуття покарання. Це був перший законопроект, внесений, депутатом “Батьківщини” Надією Савченко, яку на момент підписання закону президентом незаконно утримували в російських СІЗО.  

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!