Улюблений музикант тисяч українців Дмитро Шуров разом із командою завершує всеукраїнський тур Take Off, в рамках якого всі хіти PIANOБОЙ почують наживо жителі й гості Луцька.

Вишуканий та драйвовий PIANOБОЙ виступить у луцькому Палаці культури 19 жовтня (вулиця Богдана Хмельницького, 1), повідомляють Волинські Новини.

У планах групи – показати розширену, масштабну програму, що складається з пісень усіх трьох альбомів і спеціально підготовлених піаніно сюрпризів.

«Я мрію, щоб Take Off відбувся у всіх великих містах моєї Батьківщини. Ми привеземо з собою всю свою музикальність і драйв і віддамо їх без залишку нашої piano-family, кращої публіці в світі », – каже соліст PIANOБОЙ.

Тонкий і хітовий матеріал PIANOБОЙ оформлений в добротну концертну «упаковку»: повноцінний «живий» склад з чотирьох чоловік, кожен з яких примудряється співати і грати по черзі на декількох інструментах. Шуров і компанія створюють на сцені витончений рок-н-рольний драйв – такий собі «чад і чад гульні» в гуртожитку консерваторії, емоційні гойдалки, які переносять слухача від задумливою смутку до життєствердною радості.

Проект PIANOБОЙ сьогодні створює сучасну українську поп-музику світового рівня. Слухачам творчість Дмитра Шурова подобається своєю креативністю та європейським звучанням. Цей музичний ерудит підкорює віртуозними фортепіанними шедеврами, поєднуючи в своїх концертах витончений драйв рок-н-ролу та атмосферу камерності.

За 7 років сольної кар’єри Дмитро Шуров створив багато відомих хітів, написав музику до вистави «Попелюшка», багатьох фільмів та серіалів, 3D-шоу «Вартові Мрій». У співавторстві з Андрієм Хливнюком та Джамалою Дмитро Шуров створив відому пісню «Злива». З цією композицією музикант отримав дві нагороди Yuna.

«Обов’язково приходь на живий концерт Піанобой. Дмитро пообіцяв, що будуть неочікувані сюрпризи!», – запевняють організатори заходу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!