Сьогодні, 21 вересня  і свій День народження відзначає Петрук В’ячеслав Миколайович -начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту. Отож, ми вітаємо  іменинника зі святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.  Хай доля збагачує  Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. В цей день хочемо побажати  не просто хорошого життя і благополуччя, але настільки вдалого збігу обставин, щоб про Ваше життя, і звершення могли з гордістю розповісти нащадкам! Живіть яскраво, не сумуйте і усміхайтеся кожен день!

З повагою, колектив “Володимир Медіа”

Міжнародний день миру

Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися.
Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар – не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в кайданах атмосфери нестабільності та страху. Для них-то в основному і існує цей день.
Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.
ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.
В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Презедента України № 100 від 5 лютого 2002 року.

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (21.09.2016)

Вона благополучно здолала ще дві цукерки, запила їх цілим літром зеленого чаю, урочисто пообіцяла собі не торкатися до солодкого ще років двадцять і заснула, надзвичайно задоволена невідомо чим. Ймовірно, просто собою і життям в цілому.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!