Співробітники управління захисту економіки у Волинській області виявили факти незаконного виготовлення, зберігання та збуту на території Володимир-Волинського району фальсифікованих підакцизних товарів із підробленими марками акцизного податку.

Про це інформує прес-служба волинської поліції.

Володимир-Волинська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального Кодексу України.

Під час досудового розслідування встановлено, що до цієї незаконної діяльності причетна 48-річна жителька Ковеля. За процесуального керівництва Володимир-Волинської прокуратури та на підставі ухвали слідчого судді Володимир-Волинського суду, співробітники управління захисту економіки провели санкціоновані обшуки в житловому та підсобних приміщеннях правопорушниці. Вони виявили та вилучили понад 20 тис. пачок тютюнових виробів українського виробництва без марок акцизного податку та білоруського виробництва з марками акцизного податку з можливими ознаками підробки, а також 100л спиртової суміші. Загалом було вилучено підакцизних товарів на понад 200 тис. грн..

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!