Нещодавно, на  літературно – драматичну фантазію за збіркою Івана Франка «Коли ще звірі говорили», яка відбулася в Володимир – Волинській міській бібліотеці для дітей, завітали юні читачі  — учні 3-А класу НВК № 3(класний керівник Наталія Новосад).

Як розповідає провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей Тетяна Островська, під час проведеного заходу діти познайомилися з  книжковою виставкою «Казковий світ Івана Франка». Бібліотекар Марія Бардась цікаво розповіла про дитячі роки малого Івана, про його велику любов до науки, про його мрію бачити свій народ, Україну вільними.

Бібліотекар провела  розважальну і повчальну мандрівку сторінками казок І.Франка, де діти брали активну участь у вікторинах: “Чи уважний ти читач?”, “З якої казки цей персонаж?”, “Чого вчить ця казка?”, ділилися враженням від прочитаних казок,  а Ангеліна Павлусенко, Тетяна Сачук, Інна Павлюк і Оксана Ковальчук презентували свої малюнки. Найактивнішими на цьому заході були Мирослава Мельник, Аня Коколюк, Іванна Павлюк і Аркадій Гігера. Активні і творчі школярі змогли отримати смачні та цікаві  подарунки.

На завершення зустрічі юні читачі  з великим задоволенням переглянули мультфільм  створений за  казкою І. Франка  «Фарбований лис».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!