Сьогодні все частіше і часте можна почути таку позицію: розвиток новітніх технологій, Інтернету та телебачення, призводить до того, що друкована книга «відживає» своє. Водночас, волинський письменник, журналіст Володимир Лис не поділяє такої думки, повідомляє Громадське. Волинь

«Я нещодавно із великим задоволенням прочитав про те, що опитування, проведенні кількома соціологічними службами, показали відрадну тенденцію. 62% українців читають переважно книжки, тобто друковане слово. Думаю схожа статистика на Волині. Близько 14% українців читають тільки в Інтернеті, а решта поєднують і те, і те. Тобто, якщо ще майже дві третини читають книги в паперовому варіанті, то не так погані справи з книжкою. Як казав Марк Твен: «Чутки про мою смерть дещо перебільшені». Так само перебільшені чутки й про смерть книги», – зазначив письменник.

Схожа позиція й в письменниці, журналістки Надії Гуменюк. «Я вважаю, що волиняни – це читаюча публіка. Нещодавно нас з чоловіком, Володимиром Лисом, запрошували до Черкас і ми пройшлись по місту, подивились скільки в них книгарень. Один, два три і немає. І коли ми почали розповідати скільки в нас в Луцьку книгарень, різноманітних подій… Все-таки у нас в Західній Україні рівень читаючих людей досить високий. Це по при те, що в книги сьогодні велика конкуренція тай й підвищення цін на книжки – це велика загроза. Все таки потрібно державі підтримувати видавництва, щоб книги не були такі дорогі», – зазначила Надія Гуменюк.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!