Органи соцзахисту прогнозують, що після підвищення тарифів і початку опалювального сезону, кількість домогосподарств, які отримують субсидії, збільшиться до 210 тисяч. А це – 55% всіх домогосподарств Волині.

По це стало відомо під час наради у голови ОДА, 19 вересня, пишуть Волинські Новини.

Так, начальник департаменту соцполітики облдержадміністрації Оксана Гобод повідомила, що призначення житлових субсидій стає все актуальнішим з наближенням опалювального періоду. Адже левова частка комунальних платежів складатиме плата за опалення.

За станом на 15 вересня кількість сімей на Волині, які отримують субсидію, склала 155,7 тисячі. Торік в цей час субсидії отримували 84,9 тисячі домогосподарств.

Щотижня до управлінь соцзахисту звертається мінімум тисяча волинян з заявами на оформлення субсидії. У департаменті прогнозують, що з початком опалювального періоду звернень побільшає: в органах соцзахисту очікують, що до них звернуться і матимуть право на субсидію 210 тисяч домогосподарств. А це – більше 55% всіх домогосподарств області, яких нараховується всього 380 тисяч.

Нагадаємо, загалом держава протягом півроку виділила на субсидії для волинян 67 мільйонів гривень. А в центрі зайнятості вважають, що низькі зарплати та великі субсидії не мотивують людей шукати роботу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!