У Європарламенті зареєстровано поправки, метою яких є недопущення рішення про скасування візового режиму Євросоюзу з Україною. Повідомляє УКРІНФОРМ.

Авторами поправок до проекту доповіді, що пропонує скасувати візові вимоги, є два депутати Європарламенту від Німеччини, які представляють націоналістичні політичні сили, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Йдеться про німецького парламентарія Беатрікс фон Шторх, яка представляє євроскептичну, націоналістичну політичну групу «Європа за свободу і пряму демократію», а також позафракційного німецького депутата Удо Войгта, який також сповідує націоналістичну ідеологію.

Як йдеться у тексті поправок, ці європарламентарії пропонують відхилити пропозицію Єврокомісії про надання Україні безвізового режиму; констатувати, що надання візових винятків країнам регіону Західних Балкан було помилковим і не повинно повторюватися, що загрожує безпеці зовнішніх кордонів ЄС; вважати, що Україна не виконала у повному обсязі критерії для того, щоб її громадяни були виключені із візових вимог для подорожей територією країн-членів ЄС.

Варто зазначити, що ці додатки та доповнення не будуть підтримані у Європарламенті. Адже депутати представляють маргінальні політичні сили, які не впливають на рішення проукраїнської більшості у законодавчому органі ЄС.

Як повідомляв Укрінформ, 26 вересня комітет Європарламенту із громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ проголосує проект доповіді і законодавчої резолюції щодо внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги для короткострокових подорожей країнами Шенгенської зони і Європейського Союзу (за винятком Великої Британії та Ірландії).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!