У ніч проти 22 вересня приїхала велика, але не вся частина збірної. Зустрічати наших спортсменів в аеропорту “Бориспіль” прийшли декілька сотень людей.

Паралімпійці присвятили свою перемогу воїнам АТО, які захищають зараз суверенітет України на сході і дехто з них повертаються додому з інвалідністю, повідомляє ТСН.

Міністр спорту України Ігор Жданов під час зустрічі спортсменів запевнив, що у 2018 році премії для паралімпійців будуть на такому ж рівні, як і для спортсменів олімпійської збірної.

Президент Національного параолімпійського комітету України Валерій Сушкевич зі свого боку звернувся до української влади із закликом вирішити проблеми тих, хто має обмежені можливості і забезпечити їм належний рівень життя. Він зазначив, що Ігри в Ріо довели, що ці люди можуть перемагати.

У ніч проти 22 вересня приїхала велика, але не вся частина призерів та членів національної параолімпійської команди України. Друга і третя частина паралімпійців прибуде завтра.

Нагадаємо, збірна України на Паралімпійських іграх завершила свій виступ з третім результатом, випередивши збірну США і поступившись тільки Китаю і Великобританії. Результат українських спортсменів – 117 комплектів нагород (41 золота, 37 срібних та 39 бронзових медалей).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!