Третя міська одинадцятирічка Володимира-Волинського по праву може похвалитися  найкращими результатами ЗНО з української, англійської мов та математики серед інших навчальних закладів міста. Цією приємною новиною нещодавно поділився його директор Анатолій Матвейчук.

– За регіональними даними Українського центру оцінювання якості освіти наша школа лідирує серед міcцевих шкіл у знанні цих предметів, – розповідає Анатолій Степанович. – Для мене, як керівника освітньої установи, це надзвичайно приємно і говорить, як про професіоналізм учителів, так і про високий рівень знань учнів. Та найголовнішим аспектом є те, що саме ЗНО відкрило шлях до престижних навчальних закладів України талановитим та здібним дітям. Бо до цієї реформи чимало обдарованих випускників не могли дозволити  собі вступити до вишів через фінансові проблеми, і змушені були йти працювати, так і не реалізувавши свої здібності. ЗНО змінило картину і тепер отримати освіту може кожен, хто цього прагне.

Так, у відсотках наша школа набрала досить високі бали: зі знання української мови – 43,24 відсотки, математики – 15,38, англійської мови – 21,43. Друге місце маємо з таких предметів, як «Історія України» – 15,62, та хімія – 60 відсотків. Наші випускники стали студентами найпрестижніших вузів України і це для нас, учителів, є найкращою винагородою за наші старання.

– У ЗНО з української мови брали участь 37 випускників школи, – розповідає учителька української мови та літератури Людмила Трачук. –  Із них найкращі результати – 199,5 балів показали Мар’яна Веремчук та Іванна Демосюк, на 198 балів написала Валентин Лізун. Усі інші, хоч і з меншою кількістю балів, але також продемонстрували досить високий рівень знань із цих предметів. Не можна не відмітити, що зовнішнє незалежне оцінювання є найбільшим досягнення у галузі освіти за роки незалежності України і шансом на здобуття державної форми навчання у вищих навчальних закладах. Серед вузів, які обрали наші випускники, лідирують: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Національний авіаційний університет, Львівський національний університет «Львівська політехніка», КНТЕУ. Наші випускники, які цьогоріч складали тести ЗНО, також навчатимуться в Одесі, Харкові Чернівцях, Луцьку та інших містах. Крім того, одна з наших уже колишніх учениць подала документи до польського вузу. Сподіваємось, що наступного року рівень знань школярів лише зростатиме, і держава матиме вдосталь своїх висококваліфікованих спеціалістів. А ми, учителі, докладатиме для цього максимум зусиль.

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!