23 вересня у приміщенні міської ради відбулося чергове засідання Громадської ради. На порядок денний було винесено ряд важливих питань.

Розпочали засідання з обговорення питання реформування закладів охорони здоров’я в ракурсі можливого створення госпітального округу на базі Володимир-Волинського ТМО. До речі, по даному питанню присутніх проінформував головний лікар ТМО Олександр Клачук

Присутні одноголосно підтримали пропозицію підготувати звернення до Уряду, до його голови, аби центр госпітального округу був розташований на базі Володимир-ВолинськогоТМО.

Далі присутнім членам громради презентували проект пам’ятника Борцям за Волю України. Робили це заступник головного архітектора міста Юрій Самогальський та автор проекту Роман Мазурок.

Під час обговорення члени Громадської ради висловлювались, що слід більше інформації відобразити на пропонованій архітектурній споруді, згадати воїнів, які боролись за волю України й в роки Другої світової війни. Чимало зауважень було стосовно місцерозташування пам’ятника. Мовляв, біля ресторану йому не місце, а в “Слов’янському” парку вже їх достатньо. Присутніх також цікавила орієнтовна вартість споруди. Представник архітектури зазначив, що остаточно ще невідомо, але приблизно, за їхніми підрахунками, це десь до 500 тисяч гривень.

В результаті обговорень, автору проекту та представнику архітектури запропонували доопрацювати проект пам’ятника та винести його нарозгляд гроадськості. Так само підготувати цінову сторону питання, щоб в результаті не вийшло так, що ціна питання встановлення пам’ятника не була дешевшою ніж …встановлення фонтану у місті.

Далі члени громради розглянули питання надання земельних ділянок учасникам АТО, формування плану роботи Громадської ради на 4-ий квартал 2016 року, обговорили заходи до святкування Дня Захисника Вітчизни.

До речі, якщо у когось з городян є свої пропозиції, стосовно того як можна урізноманітнити святкові заходи до Дня Захисника Вітчизни, – пропонуйте, викладайте їх у соцмережах, подавайте у відділ культури та туризму міськвиконкому.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!