26-річна Лаура і 37-річний Нейтан – пара британців з міста Сандерленд, які страждають на карликовість, зіграли казкове весілля. І Лаура, і Нейтан в один голос говорять про те, що цей знаменний день ще раз підтверджує, наскільки впевнено вони себе почувають незважаючи ні на що.

Вони познайомилися, виконуючи ролі в пантомімі за мотивами “Білосніжки”. Їхньому синові Нейтану-молодшому зараз вже два роки, але спочатку лікарі говорили батькам, що дитина не виживе, оскільки у неї зафіксували дві форми карликовості.

Зріст Лаури – 127 сантиметрів, зріст Нейтана – всього 119 сантиметрів. Молодята страждають від карликовості, але від різних її форм. Лаура хвора ахондроплазією – захворюванням, яке спричиняє карликовість через недорозвинення довгих кісток. У Нейтана ж псевдоахондроплазія – це захворювання, яке перебігає з ураженням кісток і супроводжується вираженою карликовістю з укороченими кінцівками.

Їхній син, Нейтан-молодший, народився, на жаль, з обома цими захворюваннями, і лікарі спочатку стверджували, що малюк навряд чи протягне довше декількох годин. Однак він вижив і навіть виконав роль пажа на весіллі своїх батьків.

“Доктори вмовляли мене зробити аборт, говорили, що дитина довго не протягне. Я була в замішанні. Але все ж твердо вирішила, що маю дати Нейтану-молодшому життя. Ми з чоловіком полюбили його з першого погляду! ” – поділилася Лаура.

На весіллі Нейтана й Лаури, що відбувалося в розкішному готелі “Саус-Коузі-Інн”, зібралося близько 50 родичів і друзів закоханих. Лаура прийшла до вівтаря в прекрасній сукні вартістю в тисячу доларів.

“Ми познайомилися, коли грали ролі в постановці за “Білосніжкою”: я була Чихун, а Нейтан – Буркотун. Це було приголомшливо, тому що наше спільне життя почалося з казки, а тепер казковою стала і наша церемонія “, – говорить Лаура, яка, до речі, професійний конферансьє.

Джерело: http://znaj.ua/

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!