24 вересня на центральній площі міста відбувся сільськогосподарський ярмарок.

Свою продукцію представляли понад 120 учасників не тільки з Волині, а й Львівської, Хмельницької, Кіровоградської, Тернопільської та Черкаської областей. Вперше приймало участь СТ «Родючість-Агро» з смт Торчин, яке вирощує картоплю 70 німецьких та голландських видів.
На ярмарку жителі та гості міста мали можливість обрати із широкого асортименту м’ясо-молочні продукти, курятину, живу та морожену рибу, хлібобулочні та кондитерські вироби, бакалію, цукор. Різноманітним був вибір сезонних овочів та фруктів, до яких вишикувались справжні черги бажаючих закупити продукти на зиму.
За доброю традицією до м. Володимира-Волинського завітало Братство бджолярів землі Волинської «Ройовий стан», медовари з Кіровоградської та Черкаської областей, які презентували не тільки смачну, а й таку корисну для здоров’я медову продукцію.
Справжньою окрасою ярмарку стали квіти, саджанці декоративних та плодових дерев, які заполонили весь простір біля Культурно-Мистецького Центру. Не залишилися поза увагою і бажаючі придбати кроликів та домашню птицю.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!