–  Тижень часу минуло, а з місця нічого не зрушилося. Нічого не зроблено, – саме з таких слів почав щотижневу нараду з керівниками управлінь, відділів, установ та організацій міський голова Петро Саганюк.  – Робота стоїть – Ковельська, Луцька, приміщення центру зайнятості… Все стоїть на місці. Одні підрядники сто метрів вулиці не можуть зробити на Ковельській, інші – на Луцькій…А зима не за горами…

Найбільше дісталося представникам центру зайнятості, адже до кінця року залишилося зовсім мало часу, а треба встигнути освоїти більше 6 мільйонів гривень, які були виділені на завершення усіх робіт в новому приміщенні Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості.

Як наголосив міський голова прикро те, що обласне керівництво цієї установи жодним чином не впливає на ситуацію і це неабияк насторожує.

На завершення робочої зустрічі мер міста доручив завершити роботи на вулиці Луцькій до 1 жовтня, керівникам відповідних управлінь та організацій – контролювати хід робіт на вулиці Ковельській та в новозбудованому приміщенні міськрайонного центру зайнятості.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!