У сервісних центрах МВС підготували загальноукраїнський перелік акредитованих автошкіл, які мають право навчати майбутніх водіїв та відповідають усім вимогам і стандартам.

Зараз у Волинській області діють 28 акредитованих закладів з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв, але цей перелік буде постійно поновлюватись, відповідно до результатів роботи акредитаційної комісії, – повідомляють у регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області.

Ознайомитись з переліком акредитованих автошкіл можна за посиланням

http://hsc.gov.ua/avtoshkoli/.

Виявляється, у Володимирі-Волинському таких автошколи аж дві.

  • Володимир-Волинський міський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння оборони України (категорії А1, В, С, С1Е ), адреса – Волинська обл. Іваничівський р-н, с. Новалішня.
  • Володимир- Волинський навчальний пункт філії «Волинський обласний навчально-курсовий комбінат» УДП Укрінтеравтосервіс (категорії В, С, Д, СЕ), адреса – Волинська обл. м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 87 .

Довідково: Акредитація надається за результатами аналізу поданих документів, зокрема, щодо права закладу на користування транспортними засобами, приміщеннями та земельними ділянками для підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв; відомостей про склад спеціалістів закладу, їх освіту, кваліфікацію, атестацію, а також відомостей про матеріально-технічну базу закладу; робочих програм і планів з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв та ін. Відтак державна акредитація є своєрідною гарантією якості послуг, що надаватиме конкретно визначена автошкола.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!