28 вересня у Володимир-Волинський вкотре навідався депутат Верховної Ради України Ігор Гузь. Цього разу він мав на меті оглянути хід робіт на вулиці Ковельській, бо саме з його ініціативи було виділено 6 мільйонів гривень на її облаштування.

Оглядати, власне, ще не було що, бо працівники “Аміли” вже три тижні поспіль “прасують” перші сто метрів вулиці і кінця-краю тій роботі не видно. Ще до дорожнього полотна працівники й не бралися, наразі лише встановлюють бордюри.

– Малі потужності та недостатня кількість працівників – і маємо ось такий результат, – пояснив начальник управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук. – Про якість виконання робіт говорити ще рано, бо нічого не видно, а ось по темпах виконання робіт – уже можемо робити висновки.

Три тижні тривають роботи, погодні умови поки що сприятливі, проте темпи роботи – дуже повільні. Саме тому є загроза що виділені з держбюджету кошти просто-напросто не встигнуть освоїти і вони знову повернуться в бюджет.  А там вже знайдуть їм застосування. Чи вийде їх вибити ще раз – хтозна-хтозна…

– Я, людина яка причетна до виділення цих коштів, абсолютно не задоволена темпами виконання робіт на цій вулиці, – пояснив Ігор Гузь. – За таке потрібно вручати “чорні мітку” підрядчику.

Народний обранець пообіцяв розібратися як проходили тендерні процедури, де, власне, згадана фірма й виборола право виконувати всі ремонтні роботи по вулиці Ковельській.

Наразі виконавець робіт отримав аванс – більше 2 мільйонів гривень, проте, ще не зроблено навіть 100 метрів вулиці. Вулицею Ковельською опікується Автомобільна служба доріг і тільки їй під силу розірвати договір з підрядною фірмою, яка не виконує умов договору та не забезпечує належне виконання ремонтних робіт. Представники міської влади планують вкотре звернутися до керівництва цієї служби, аби хоч якось вплинути на ситуацію.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!