27 вересня з нагоди Всесвітнього дня туризму, за підтримки міського управління освіти та відділу культури та туризму у Володимирі-Волинському був організований туристичний квест. У забаві взяли участь школяри всіх шкіл міста.

Призерами квесту  стали вихованці НВК “ЗОШ№3-ліцей” та ЗОШ №5, а перемоглу виборола команда з гімназії ім. О.Цинкаловського. Усі команди-учасниці отримали відзнаки та пам’ятні подарунки.

Фото – Олександр Лещук

Нагадаємо, Всесвітній день туризму відзначають 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.Цьогоріч День туризму проходив під гаслом– «Туризм для всіх – заохочення загальної доступності туризму»

Тема Всесвітнього дня туризму 2016 року покликана підкреслити необхідність поліпшення доступності в цій сфері і для туристів, і для тих, хто наразі не може подорожувати внаслідок інвалідності, старості або інших чинників. Заохочення загальної доступності туризму принесе відчутну користь сім’ям із маленькими дітьми, людям похилого віку та особам з обмеженими можливостями.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!