29 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. Головне питання яке заслухали присутні члени міськвиконкому – стан виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Озвучив його начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Віктор Фіщук.

Зокрема, він зазначив, що загальна готовність по місту до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років на звітну дату становить 95,2%, в тому числі: лікувальні заклади – 100%, школи, дошкільні заклади – 100%, ремонт доріг – 71%, житловий фонд – 94%, техніка КП “Полігон” – 100%, КП “Ритуальна служба” – 100%, КП”Троянда”- 100%, УВКГ – 99%, ПТМ “Теплокомуненерго” – 88%.

Під час обговорення головний інженер ПТМ “Теплокомуненерго” Ярослав Жук зазначив, що чимало з того, що було оприлюднено паном Фіщуком, не відповідає дійсності. Він також запропонував створити робочу групу, до якої увійдуть депутати, члени виконкому, керівники управлінь та комунальних установ, представники міської влади, задля детальної перевірки підготовки міста до нового опалювального сезону.

Міський голова Петро Саганюк, у свою чергу, висловив чимало зауважень до роботи деяких міських комунальних служб, зокрема ПТМ “Теплокомуненерго” і запропонував запросити незалежних аудиторів задля того, аби перевірити діяльність даного підприємства.

Петро Саганюк також звернувся до керівників установ та управлінь, які ще не освоїли виділені кошти, щоб ті прискорили роботи. А ще мер повідомив, що найближчим часом планує зібрати замовників робіт, підрядників, представників ЗМІ і заслухати звіт про виконані роботи та використані кошти.

На засіданні також затвердили Положення про Раду голів ОСББ, ЖБК та ініціативних груп при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради, внесли зміни в склад громадської ради, дали дозвіл на впровадження інтерактивної веб-платформи електронного врядування “Розумне місто”, внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік.

Далі в робочому порядку члени міськвиконкому розглянули решту важливих питань.

На завершення зустрічі член виконкому отець Євген Рябець висловився, що деякі представники громадськості абсолютно не дбають про зовнішній вигляд та благоустрій міста в якому живуть, окрім того, духівник дав зауваження присутньому Ярославу Жуку, мовляв, не гоже так себе поводити депутату міської ради, головному інженеру такого багаточисельного підприємства.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!