Новини до кави

У Володимирі-Волинському безробітних навчали як розвивати туризм у своєму регіоні

27 вересня у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості відбулося підсумкове засідання по освітянському проекту «Школа культури і туризму», який розрахований на пропагування самозайнятості серед безробітних. На зустріч прибули представники історичного музею, міського відділу культури та туризму, ФПП «Бізнес-центр».

Відкриваючи захід, заступник директора Надія Веремчук наголосила, що на сучасному етапі співпраці центру зайнятості та безробітних, досить популярною стає туристична сфера. Для цього, власне, спеціалістами центру зайнятості було організовано ряд семінарів та майстер-класів, на яких безробітні за допомогою місцевих умільців освоювали різноманітні техніки виготовлення виробів, оберегів.

Школярі Володимир-Волинського району у пошуках знань все частіше прямують до…міста

Рівень знань, отриманих у сільських школах значно відстає від міських. Про це свідчать цьогорічні результати ЗНО, оприлюднені Українським центром оцінювання якості освіти.

Учні сільських навчальних закладів у двох третинах випадків склали тести з усіх предметів на початковому та середньому рівні (1-6 із 12) балів, у той час як більш ніж половина учнів міських шкіл із завданнями справилися на значно вищому рівні (7-12 балів). Відповідно до цих показників дітям із сіл вступити до вищих навчальних закладів  було важче.

Чи не по тій причині батьки забирають своїх чад із села та відправляють на навчання до міста?

За статистикою управління освіти Володимир-Волинського міськвиконкому усього з сільської місцевості у школах міста навчається (370!) школярів. Із них найбільша кількість здобуває освіту у першій одинадцятирічці: 151 дітей із Заріччя, 2- з Льотниче, 1 – з П’ятидень, 38 – з Федорівки, 1 – із села Зимне, 1 – з Новосілок та 1 – з Шистова.

У Володимирі вітали освітян – теплим словом, квітами та преміями….

У першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. З цієї нагоди вже багато років поспіль Володимир-Волинський міський голова вітає педагогічні колективи міських шкіл, дитячих садочків та позашкільних установ. Цей рік винятком не став.

Петро Саганюк привітав освітян, побажав наснаги та сил у роботі, а також висловив вдячність за нелегку працю – виховання підростаючого покоління. Адже під мудрим керівництвом шкільних наставників виростає майбутнє  нашої держави.

Оглянувши хід робіт на Ковельській, нардеп зробив висновок – підряднику слід вручити “чорну мітку”

28 вересня у Володимир-Волинський вкотре навідався депутат Верховної Ради України Ігор Гузь. Цього разу він мав на меті оглянути хід робіт на вулиці Ковельській, бо саме з його ініціативи було виділено 6 мільйонів гривень на її облаштування.

Оглядати, власне, ще не було що, бо працівники “Аміли” вже три тижні поспіль “прасують” перші сто метрів вулиці і кінця-краю тій роботі не видно. Ще до дорожнього полотна працівники й не бралися, наразі лише встановлюють бордюри.

– Малі потужності та недостатня кількість працівників – і маємо ось такий результат, – пояснив начальник управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук. – Про якість виконання робіт говорити ще рано, бо нічого не видно, а ось по темпах виконання робіт – уже можемо робити висновки.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

29.09.2016|Головне, Новини|

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: