Сьогодні 29 вересня і свої іменини святкують Люди, Людочки, Людмилки…Вітаємо усіх іменинниць та бажаємо їм любові, достатку та мирного неба над головою!

29 вересня – пам’ять святої мучениці Людмили, княгині Чеської

1411939226-2928

Свята Людмила жила в кінці дев’ятого – на початку десятого століття. Вона була донькою Сербського князя. Людмила вийшла заміж за чеського князя Боривоя і разом з чоловіком прийняла святе хрещення від святителя Мефодія, архієпископа Моравського, просвітителя слов’ян. Ставши християнами, подружжя піклувалося про просвітлення свого народу світлом Христової віри. Рано овдовівши, свята Людмила вела суворе життя і продовжувала піклуватися про Церкву в правління сина Вратіслава. Це викликало ненависть невістки – дружини сина, Драгоміри. Після смерті сина Вратіслава, на престол вступив юний онук Людмили, В’ячеслав. Користуючись молодістю і недосвідченістю правителя, вісімнадцятирічного В’ячеслава, Драгоміра знову стала впроваджувати серед народу язичницькі звичаї. Свята Людмила пішла в місто Течин, де під час молитви була удушена вбивцями, яких послала Драгоміра. Мощі святої були поховані в Течині біля міської стіни. Над її могилою стали відбуватися чудесні знамення і численні зцілення. Почувши про чудо зцілення сліпого, її онук В’ячеслав здійснив перенесення святих останків у місто Прагу і поклав їх у церкві Святого Великомученика Георгія Побідоносця, де вони знаходяться по сьогоднішній день.

Цей день в історії

29 вересня

1547 – народився Мігель ДЕ СЕРВАНТЕС СААВЕДРА, іспанський письменник («Дон Кіхот»)

1793 – У англійському спортивному журналі вперше згадано про гру теніс

1866 – народився Михайло ГРУШЕВСЬКИЙ, історик, публіцист+

1913 – помер Рудольф ДИЗЕЛЬ, німецький інженер, творець дизельного двигуна

1930 – помер Ілля РЄПІН, російський художник 1936 – народився Сильвіо БЕРЛУСКОНІ, італійський прем’єр-міністр,медіа-магнат

1941 — початок масових убивств у Бабиному Яру

1976 – народився Андрій ШЕВЧЕНКО, український футболіст

Гороскоп на день

 Овен

Цей день символізує зовнішню форму речей і явищ, яка самим безпосереднім чином пов’язана з його змістом. Мобілізуйте свою трудову активність. Попрацюйте над іміджем, своїм і своєї фірми.

 Телець

Вам доведеться активно витрачати себе, використовуючи не тільки інтелектуальні, але й фізичні ресурси власного організму. В результаті ви станете користуватися заслуженою повагою в суспільстві. Повага до вас можливо за умови, що ви не будете виявляти зарозумілість і чванство, особливо в передчутті успіху.

 Близнюки

Сьогодні Близнюки можуть зустріти нових друзів і однодумців, багато з них знайдуть свою любов. Ділові люди будуть здатні на нові думки та цікаві справи. Не відмовляйтеся від подорожі. Воно дасть вам можливість пізнати світ і самих себе, поглянути на навколишній іншими очима, знайти своє покликання.

 Рак

Не виключені зміни у вашому оточенні. Можуть втратити сенс старі зв’язки і відносини. У деяких Раків з’являться нові знайомі і родичі. Зараз вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб зберегти сімейні та партнерські відносини, стару дружбу.

Лев

Майбутній день виявиться для Львова не надто багатим на події, так що навряд чи він запам’ятається як один з найбільш видатних. Зате й особливих проблем не передбачається. Можливі несподівані ускладнення на роботі і в особистому житті. Ви зможете знайти вихід з важкої ситуації; головне — вміти швидко приймати рішення.

Діва

Дивне поєднання постійної метушні і монотонних основних занять може нагнати на вас нудьгу; захочеться чимось урізноманітнити життя, зробити неординарний вчинок, взагалі, почати все з нуля. Не піддавайтеся подібним поривам: ви тільки ускладните собі життя.

 Терези

В особистому житті і сімейних відносинах особливих щедрот від долі поки чекати не доводиться, не виключені проблеми з родичами, складності у відносинах з коханою людиною. Якщо і заводити «роман», то тільки не на очах у родичів.

Скорпіон

Сьогодні на вашу долю не випадуть подарунки долі, але зате можливі нагорода за минулі заслуги, за результат виконаної раніше роботи. Цей день складеться вдало, якщо ви присвятіть себе творчій діяльності, освіти, педагогіки.

Стрілець

Сьогодні не сприятливі переїзди, зміна місця проживання. Навіть найвигідніші пропозиції на цей рахунок у кінцевому підсумку виявляться фікцією, а головне — обернуться для вас неприємностями. Можливі грошові втрати, і сімейні чвари, і травми, і загострення хронічних захворювань. Відкладіть свої плани на краще майбутнє. Коротше, залишайтеся на місці і пам’ятайте: «У рідному вдома і стіни допомагають».

Козеріг

Незважаючи на постійний попутний вітер, підтримку інвесторів і прекрасне ділове чуття, на шляху вашого бізнесу або кар’єри можуть зустрічатися таємні і несподівані перешкоди. Ваше завдання — розкрити резерви власної особистості, вибудувати її, розібратися у сховках своєї душі, навіть якщо іноді це піде врозріз з поставленими завданнями в бізнесі.

 Водолій

В цей час люди здалеку вам можуть заважати домовлятися з партнерами. Можливий вибір жорстких стратегій у своєму бізнесі. Це буде мало результативне час, коли між вами та начальником може «пробігти чорна кішка», хоча раніше ви дружили. Скористайтеся знайомством із впливовими людьми для свого кар’єрного росту і досягнення поставлених цілей.

 Риби

Найкраще провести цей день у колі родини, погортати сімейні альбоми, згадати все хороше, пробачити один одному мимоволі чи навмисно завдані образи. Будьте уважні до слів, якщо ви не в настрої – краще промовчіть.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!