З 27 вересня 2016 року на виконання  вказівки ДФС України на Волині, створено спеціальні цілодобові робочі групи, які вживатимуть комплекс оперативних заходів для запобігання виготовлення і реалізації горілчаного сурогату, – повідомляють в оперативному управлінні ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, щоб ефективно протидіяти незаконному виробництву алкогольних напоїв та не допустити надходження на ринок фальсифікованої та небезпечної для життя і здоров’я громадян продукції, співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області здійснюватимуть цілодобовий моніторинг ситуації на ринку підакцизної продукції та вживатимуть негайних заходів у випадку виявлення випадків виробництва та реалізації фальсифікованого алкоголю на території області.

Враховуючи чисельні випадки отруєння фальсифікатом з летальними наслідками на території 5 регіонів України, питання протидії зловживанням на ринку підакцизної продукції вимагає особливої уваги.

Водночас, в ГУ ДФС Волині застерігають громадян від споживання алкогольної продукції, придбаної у сумнівних торгових точках, та яка не відповідає встановленим державним стандартам (відсутність марок акцизного податку встановленого зразка, пластикова та паперова тара, ціна нижче мінімальної роздрібної – 54,9 грн. або інші ознаки, які викликають сумнів).

В оперативному управлінні Волині особливо наголошують: алкоголь, зразки якого наведено на фото в додатку, став причиною масового отруєння  та летальних випадків в інших регіонах України.

Керівництво Головного управління ДФС у Волинській області сподівається на підтримку населення області, яке свідомо ставитиметься до свого громадянського обов’язку та повідомлятиме про факти виготовлення та продажу горілчаного сурогату, або реалізації алкоголю без марок акцизного податку встановленого зразка. Якщо Вам відома будь-яка інформація про реалізацію такої горілки на Волині, просимо негайно повідомляти за номерами: (0332) 777-102, 066-211-02-02, 777-137, 777-139.

Такий алкоголь становить загрозу життю і здоров’ю!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!