Ліміт коштів, спрямованих державою на виплату субсидій, на Волині вичерпали. Окрім того, невтішною є перспектива наступних призначень, оскільки у Держбюджеті-2017 планують закласти ще меншу суму ніж цьогоріч.

Про це стало відомо під час засідання Антикризового енергетичного штабу у Волинській ОДА, – повідомляє Волинська правда.

Зі слів заступника департаменту фінансів облдержадміністрації Володимира Селедця, цього року на виплату пільг та субсидій волинянам держава передбачила 965 мільйонів гривень. За станом на 1 вересня, 918 мільйонів гривень нарахували субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, з них 740 мільйонів – нарахування без пільг. Водночас, 305 мільйонів гривень витратили на оплату за спожитий природний газ. Загалом у вересні, каже Володимир Селедець, розрахунок по субсидіях проведений на 46,1 мільйона гривень.

Втім, не обійшлося в області й без проблемних питань навколо державної допомоги. Справа у тому, що виділених державою коштів на субсидії для волинян не вистачило, відтак, були змушені звернутися до Міністерства фінансів, аби до закінчення року на Волинь спрямували додаткові кошти. Але відповіді з Києва поки не надійшло.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!