30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.  Сама назва – Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань, поступу вперед.

На передодні свята – Всеукраїнського дня бібліотек, Володимир – Волинська міська бібліотека  для дітей влаштувала свято читача «На розваги в бібліотеку».

До книжкового храму завітали учні 2-В класу ЗОШ № 2,класний керівник Оксана Михальчук.  Для них було  проведено екскурсію «Бібліотека-книжкова скарбниця», під час якої бібліотекар Марія Бардась ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у відділі обслуговування 1-4 класів. А активісти бібліотеки Оля Васильчук,Катя Бурлаченко,Софійка Марчак, Анастасія Курило, Карина Колесник і Станіслав Коваль підготували  для дітей  пізнавально  – розважальну програму.

Школярі взяли участь у  літературній вікторині, позмагалися у конкурсі загадок та  пісень,познайомилися з правилами користування книгою та бібліотекою. Усі бажаючі записались до бібліотеки і взяли додому книги. Кожен маленький читач зміг знайти для себе книгу за смаком.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!