Стало відомо, що на порядок денний засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради винесено ряд важливих питань, одне з яких  Про контракти з керівниками обласних освітніх закладів.

По даному питанню запрошені: Людмила Володимирівна Плахотна  –начальник обласного  управління освіти, науки та молоді, деякі керівники освітніх установ області серед яких є і ті, хто представляють наше місто.

Їх троє – Вірковський Валентин Петрович, директор Володимир-Волинської спеціальної ЗОШ-інтернату “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”, Гудим Богдан Ярославович, директор Володимир-Волинської спеціальної ЗОШ-інтернату та Савельєв Микола Григорович, директор Вищого комунального закладу «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського».

Як уже повідомлялося раніше, саме до жовтня було продовжено контракт з директором педколеджу Миколою Савельєвим. Відповідно, на цьому засіданні будуть вирішувати подальшу долю очільника цього навчального закладу. З якою метою було запрошено на засідання інших директорів двох чималих навчальних закладів Володимирщини, – поки що не відомо. 

Засідання відбудеться 30 вересня в овальному залі Волинської ОДА. Початок об 11.00.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!