Також для оформлення субсидійної допомоги з квартир виписують родичів.

 Заради субсидій українці шукають розлучення і виписують родичів з квартир. Про це повідомляють Вести з посиланням на українські сім’ї.
“Ми із чоловіком фіктивно розлучилися. Він прописався у мами в Києві, але й надалі живемо разом, – розповіла одна з мешканок Києва. – Я оформила субсидію і за газ тепер плачу 2 тис. грн”. За словами жінки, без субсидії плата за газ становить близько 7 тис. грн.
Також на розлучення подав колишній підприємець, який йде в АТО, повідомив адвокат Іван Ліберман. Чоловік розлучився формально, щоб дружина змогла оформити субсидію, зазначив захисник. При цьому чоловік прописався в сестри – для нарахування їй пільг як родичці учасника АТО.
Також заради субсидій українці виписують із житла родичів, зазначає видання. Зокрема, киянка Олександра Оленнікова виписала з трикімнатної квартири сина і доньку, які живуть окремо від неї.
При цьому в київській мерії нагадали про нову постанову Кабміну. Вона регулює розрахунок субсидій для сімей зі студентами. “Це додаткова мотивація вчитися добре, не бути двієчником, вступати на бюджетні спеціальності і отримувати стипендію”, – повідомив заступник директора департаменту соцполітики КМДА Максим Бученко.

Нагадуємо, субсидії отримують 4,2 млн. українських сімей.

Жителям України в січні-серпні 2016 року було призначено субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 2,65 мільярда гривень. Це в чотири рази перевищує аналогічний показник 2015 року, повідомляє Держслужба статистики України.

Згідно з повідомленням, із загальної суми в міській місцевості субсидії призначені на суму 1,6 млрд грн, у сільській – 1,1 млрд грн.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!