Facebook запускає мережу для офісних працівників

Нова мережа «Facebook at Work» для корпоративного спілкування запрацює в жовтні. Її завдання –  допомогти співробітникам компаній обмінюватися ідеями, використовуючи повідомлення, оновлюючи статуси і об’єднуючись в групи. При цьому їх не буде відволікати від роботи стороння інформація.

Користувачам запропонують корпоративні чати для роботи і різні ліцензовані програми прямо в системі. Також буде налагоджена особлива система відеозв’язку. Передбачається, що нова соціальна мережа дозволить Facebook конкурувати з офісними пакетами і корпоративними мережевими системами таких компаній, як Google, Microsoft і LinkedIn. Крім того, зовні буде схожа на традиційний Facebook, але в ній можна зареєструватися без прив’язки до основного, особистого профілю.

Ринок на Світязі увійшов до списку найколоритніших базрів України

Рибний ринок, що поблизу озера Світязь потрапив у підбірку найколоритніших базарчиків в Україні. До цього списку також увійшли одеський «Привоз», львіський «Вернісаж» та «Андріївський узвіз».

На світязькому ринку відпочиваючі мають можливість придбати рибу, приготовану за унікальними рецептами. Серед її різновидів: в’ялена, печена у сільіьскій печі, на соломі, хородного і гарячого копчення. У порівнянні з іншими рибними ринками, він не уступає своєю колоритністю, хіба лише за розміром менший.

 На Волині курсуватиме автобус з пандусом

На Волині запустять автобус з пандусом для інвалідів-візочників. Презентував транспортний засіб підприємець Олег Хайчевський. Курсувати він до Рожищ та Ківерець, а от хто стане перевізником – бде відомо 4 жовтня після оголошення результатів конкурсу груп оборотних рейсів на приміських та міжміських маршрутах загального користування.

Автобус «Богдан» з пандусом підприємець придбав  два роки тому за 1 мільйон 300 тисяч гривень. Крім нього перевізник має ще 30 одиниць транспорту. Маршрут, яким курсуватиме він, є найбільш затребуваним серед інших. Тепер люди з обмеженими можливостями відчуватимуть себе комфортно під час пересувань районами.

   Україну запросили до участі в «Ігри нескорених»

Україна отримала офіційне запрошення направити команду на “Ігри нескорених” – аналог Паралімпійських Ігор для військовослужбовців, – які відбудуться наступного року в Торонто. Участь у них можуть взяти військовослужбовці, котрі стали інвалідами внаслідок бойових дій на Сході.

Докласти зусиль для того, аби українці змогли потрапити до канади, варто державним структурам, зокрема Мінмолодьспорту, Мінсоцполітики, МЗС, посольству України в Канаді і та послу Канади в Україні, і громадським організаціям, які були ініціаторами цього процесу. Незабаром буде оголошено набір учасників для подання заявок ті проходження тренінгів у спеціальних таборах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!