Новини до кави

Порядок проходження кордону планують знову змінити

Під час подорожі через український кордон на автомобілі не доведеться виходити з транспорту для оформлення документів.

Відповідні зміни анонсував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду, – повідомляє “Галфінанс”.

Проходження митного контролю. Бігаєш з цим паспортом як скажений від віконця до віконця: тут сидить митник, там сидить прикордонник, і ходиш кланяєшся там. Бо вікно так низько, що маєш вклонитися, щоб принизитися,
– обурився Гройсман.

Прем’єр доручив Державній фіскальній службі та Державній прикордонній службі ліквідувати таку ситуацію до кінця 2016 року.

Пам’ятка архітектури у Володимирі потребує термінового ремонту

Волинський монастир що знаходиться у Володимирі-Волинському потребує нагального ремонту. Намісниця жіночого монастиря Св. Різдва Христового Марія (Ігнатенко) звернулася до депутатів обласної ради з клопотанням допомогти відремонтувати пам’ятку національного значення, – повідомляють “Волинські новини”.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії облради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму сьогодні, 30 вересня.

Так, ігуменя монастиря просить вжити заходів для збереження пам’ятки архітектури національного значення – Монастиря Різдва Христового у Володимирі-Волинському.

Зокрема, у зверненні йдеться про те, що під час проведення робіт по очищенні підвального приміщення монастиря, які виконували своїми силами, крім запаху плісняви та грибка там виявили руйнування підлоги.

Володимир Лис про “Століття Якова”- враження суперечливі…

Учорашня прем’єра фільму за романом волинського письменника Володимира Лиса«Століття Якова» викликала жваве обговорення. А що скаже сам письменник?

Фільм «Століття Якова» для Волинь24 прокоментував автор українського бестселера Володимир Лис.

«Враження суперечливі. По-перше, зникла мова… Це не Західне Полісся, це не моє село і навіть не те село, яке там було зазначене – Загоряни. Хоча там і вказано, що це Любомльський район. Вказано, що Загоряни за два кілометри від траси. Та вони на трасі, вони над трасою Любомль-Щацьк. Це моє село Згорани, ті самі Загоряни. Або таке: у нас на Поліссі церкви фарбували. Дерев’яні храми – на Гуцульщині й на Східній Україні… Тому фільм справді тільки за мотивом мого роману».

Директорам деяких навчальних закладів Володимирщини продовжили контракти. Кому на рік, кому на три…

Члени освітньої комісії підтримали продовження контрактів з керівниками обласних навчальних закладів.
Відповідне рішення депутати прийняли під час засідання постійної комісії облради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму вчора, 30 вересня, повідомляють “Волинські новини”.

У проекті рішення пропонувалося продовжити контракти одним керівникам на рік, а іншим – на півроку.

Гудим Богдан Ярославович – директор Володимир-Волинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів, продовжити контракт до 01.10.2019 року.

Вірковський Валентин Петрович – директор Володимир-Волинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів, продовжити до 01.10.2017 року.

Савельев Микола Григорович – директор Вищого комунального закладу «Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського», продовжити до 01.10.2017 року.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

03.10.2016|Головне, Новини|

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: