Здоров’я людини – тема завжди актуальна! Зараз модно бути спортивним, підтримувати добру фізичну форму, щоб мати енергію на все: на цікаву роботу, кар’єрне зростання, подорожі, захоплення … та на здорове та довготривале життя! У цьому переконані й організатори акції, яка нещодавно пройшла в Оваднівському професійному ліцеї.

“Знати сьогодні, щоб жити завтра”, – саме під таким гаслом пройшла ця акція в ході якої організатори пропонували обміняти вихованцям ліцею цигарки на цукерки та розповідали про шкідливість паління в такому юному віці.

Дізнатися про шкідливий вплив паління на здоров’я допомагали ліцеїстам тематичні листівки, інформаційні буклети про шкідливий вплив паління, які  роздавали  активісти.

Акція пройшла весело, а деякі курці навіть обіцяли переглянути свій спосіб життя та спробувати залишити цю  шкідливу звичку.

Хочеться сподіватися, що подібні заходи допоможуть зберегти не одне життя, адже за офіційною статистикою в Україні щороку від хвороб, пов’язаних з курінням, помирає 120 тисяч чоловік.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!