День захисника України відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року воно є державним святом і неробочим днем.

У Володимирі-Волинському активно готуються до урочистостей, перелік культурних заходів наразі готують і обговорюють. Більш детально про все, що відбуватиметься того святкового дня, ми повідомимо згодом.

Усі урочистості відбудуться 13 жовтня, напередодні офіціного вихідного дня. Того ж дня міський голова планує зустрітися із родинами загиблих в зоні АТО героїв, обговорити з ними всі нагальні питання та проблеми.

Стало також відомо, що військовослужбовці нашого військового з’єднання, які не так давно відбули на Схід, в зону проведення антитерористичної операції, потребують  7 бензопил і стільки ж теплогенераторів.  Міський голова Петро Саганюк розпорядився підшукати кошти для закупівлі цих необхідних речей та до Дня захисника України передати все це на Схід.

Окрім того, у Володимирі-Волинському до свята планують оновити дошку пам’яті загиблим в АТО, а саме –  замінити усі світлини героїв. До цього часу там були прості, паперові, нині ж замовили керамічні. На це пішло кілька десятків тисяч гривень, проте світлини вже не будуть так псуватися від сонця та дощу.

До Дня захисника України фотографії освятять та замінять старі на нові.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!