Володимирчанин Віктор Смичук – інвалід третьої групи. Юнак та його тренери цього факту не приховують, однак це не завадило 21-річному Віктору встановити сім рекордів України в такому виді спорту як пауерліфтинг. Цей, ще досить молодий майстер спорту, вихованець СК “Любарт”, нещодавно виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. 

Спортом Віктор займається більше семи років. За цей час спортсмен узяв участь у багатьох чемпіонатах та змаганнях, відвідав десятки міст та містечок України.

Віктор за ці роки встановив сім рекордів України в пауерліфтингу в своїй ваговій категорії, один з яких тримався аж цілих три роки.

Неабияк підтримують юнака його тренери – Микола Крайнов та Андрій Книш.

Кілька десятків медалей, дипломів та кубків уже знайшли прихисток в кімнаті юного спортсмена, проте він, як то кажуть, на лаврах не спочиває і активно готується до Чемпіонату Євразії та Чемпіонату  України. А ще Віктор готується стати тренером, адже його вміння та навички, наголошує голова правління СК “Любарт” Володимир Подзізей, дуже згодяться нашому підростаючому поколоінню.

Як поділився сам Віктор Смичук, його заповітна мрія – стати членом Олімпійської збірної України.

Вітаємо нашого володимирського силача з черговими здобутками та бажаємо йому чергових перемог у цьому нелегкому виді спорту.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!