Енергетики ліквідовують наслідки негоди на Волині. Внаслідок поганих погодних умов, що лютували на території Волинської області у вівторок, 4 жовтня, та в ніч проти середи, 5 жовтня, в області було знеструмлено 44 населені пункти повністю та 22 – частково, – інформують у прес-службі ПАТ «Волиньобленерго».

Найбільше від стихії постраждали Рожищенський (12 повністю, 4 частково), Любомльський (6 повністю, 3 частково), Ратнівський (8 повністю), Турійський (5 повністю, 2 частково), Луцький (4 повністю, 3 частково) і Володимир-Волинський (4 повністю, 2 частково) райони. Всього аварійно вимикалося 241 трансформаторна підстанція (10 (6)/0,4 кВ).

Упродовж усієї ночі працівники оперативно-виїзних бригад ПАТ «Волиньобленерго» відновлювали постачання електроенергії. Над ліквідацією наслідків стихії працювали 42 бригади (140 робітників) і 38 одиниць машин.

Серед головних причин знеструмлення – обрив проводів внаслідок шквального вітру, падіння дерев і гілок на повітряні лінії, пошкодження ізоляторів, траверсів і трансформаторів.

За станом на 9 годину ранку середи, 5 жовтня, поки лишаються без світла повністю 9 населених пунктів, 7 – частково. Енергетики продовжують активно працювати, аби якнайшвидше відновити електропостачання в області.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!