Відомий актор озвучення та звукоімітатор Юрій Коваленко,голосом якого говорять безліч персонажів іноземних та вітчизняних мультфільмів, відвідає луцький фестиваль анімації «Задзеркалля».

Про це повідомляють організатори громадська організація «Імаго», пише Волинське Агенство Розслідувань.

9 жовтня о 16:00 у Волинському академічному обласному театрі ляльок відбудеться знайомство з актором озвучення Юрієм Коваленком, більше відомим під псевдонімом Доктор Звук. В арсеналі актора – дубляж мультфільмів «Сімпсони», «Тачки», «Південний парк», «Сезон полювання», «Бівіс і Батхед», «Корпорація монстрів», «101 далматинець» , «Шрек», «Тримай хвилю», «Дика природа», «Черепашки Ніндзя», «Вінні Пух», «Смішарики» та багатьох інших.

О 19:20 в антикафе «Innerspace», що знаходиться на вулиці Парковій, 5, розпочнеться майстерклас Доктора Звука «Мистецтво голосу та звукоімітація». Участь у ньому – безплатна, однак слід попередньо зареєструватися після лекції актора у театрі ляльок.

Окрім  «Доктора Звука» захід з майстеркласами та лекціями відвідають:

  • Учасники студії кіно, анімації та медіамистецтв «Червоний собака» з Києва. Студія навчає дітей створювати мультфільми. Окрім того, «Червоний собака» зняла анімаційний фільм «Дівчинка з риб’ячим хвостом», який озвучили соліст гурту «ВВ» Олег Скрипка, актриса Сніжана Єгорова та актор Євген Малуха
  • Керівник анімаційної студії «Тунгуру», яка брала участь у створенні мультсеріалу «Фіксіки» та створює новий український мультиплікаційний серіал «Пригоди тельфів», Володимир Ликов.
  • Відома актриса озвучення, голосом якої говорять персонажі мультфільмів «Король Лев», «Футурама», «Південний парк», «Покемони», «Кліфорд», «Іван з Юкона», «Сімпсони» та ін. Анна Лев.

Нагадаємо, що анімаційний фестиваль «Задзеркалля» відбуватиметься 8 та 9 жовтня у приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок та антикафе «Innerspace».

Вхід на фестиваль – вільний.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!