У місті Володимир-Волинський з ініціативи народного депутата України Ігоря Гузя відбувся тренінг щодо роботи у системі електронних державних закупівель ProZorro.

Захід організовано за сприяння Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Керівник програми Міжнародного республіканського інституту (IRI) в Україні Тарас Бик, помічники нардепа Оксана Киричук та Борис Карпус наголошували на важливості втілення державних коштів через систему ProzZoro і раціональному їх використанню.

Тренери семінару: експерт з публічних закупівель, агент електронної системи державних закупівель ProZorro Юрій Кузько та голова правління ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень», агент електронної системи державних закупівель ProZorro Мирослав Сімка. Вони є також фахівцями проекту «Тендер і злочин» і фіналістами двох Антикорупційних шкіл. Маючи досвід у здійсненні моніторингу державних закупівель у західному регіоні України, фахівці розповіли, як на практиці користуватися системою ProzZoro.

Значна увага приділялася обговоренню темі використання системи ProZorro при освоєні субвенції з держбюджету на втілення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, а також новому законодавству в сфері тендерних закупівель.

Участь у роботі тренінгу взяли секретарі тендерного комітету, представники бухгалтерських служб установ та організацій, інші користувачі системи.

В ході заходу провели практичні завдання аби кожен із учасників навчився користуватися системою ProzZoro.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!