Після різкого похолодання володимирчани з нетерпінням чекають, коли у їхніх оселях будуть теплі батареї. 

Коли ПТМ «Теплокомуненерго» запустить у роботу котельні та подасть тепло в оселі володимир-волинців, розповіла директор підприємства Ганна Рубанова.
– Наше підприємство вже готове до початку сезону, виконані всі підготовчі та ремонтні роботи. Як тільки буде прийняте відповідне рішення виконавчого комітету – протягом трьох днів буде включене опалення, – зазначила пані Ганна.

Також директор каже, що розпочинати опалювальний сезон просто зараз не будуть, адже середня денна температура повітря повинна бути нижче 8 градусів тепла. Як тільки така низька температура повітря протримається впродовж 3 днів, виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради буде приймати рішення про початок опалювального сезону.
Проте, наголосила директор підприємства, скоріше за все, тепло в найближчі дні не потрапить в оселі городян по тій причині, що прогнозують що за день-два потеплішає і вже середньодобова температура буде дещо вища.
Зауважимо, що на даний момент заборгованість ПТМ «Теплокомуненерго» перед НАК «Нафтогаз» разом із штрафними санкціями складає 11,5 мільйони гривень.  

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!