Гроші вам дали, а ви не встигаєте їх освоїти! Ті, хто працює над бюджетом на наступний рік, обов’язково врахуйте цю «поквапливість» керівників цих установ та організацій…Може їм не треба на наступний рік нічого виділяти, раз не можуть освоїти те, що їм дали…, – саме з цих слів розпочав сьогодні робочу нараду міський голова Петро Саганюк.

Власне, цю робочу зустріч і зорганізували задля того, аби обговорити з керівниками управлінь, відділів, комунальних підприємств та організацій, темпи використання і засвоєння бюджетних коштів. На цю нараду були також запрошені представники підрядних організацій, які є виконавцями багатьох ремонтних та будівельних робіт.

Як зазначив міський голова, за дев’ять місяців цього року засвоєно лише 69,4% бюджетних коштів.

Всього, з урахуванням змін на 2016 рік було затверджено більше 55 мільйонів гривень, профінансовано вже більше 38 мільйонів, ще не освоєно – більше 17 мільйонів. 1 мільйона з лишнім не освоїли дошкільні навчальні установи міста, більше 2 мільйонів – загальноосвітні школи, більше 10 мільйонів – управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому, 4 з лишнім мільйони – ЖЕК та більше 5 мільйонів гривень КП «Полігон».

Деякі розпорядники та одержувачі бюджетних коштів говорили, що в них виникали труднощі з підрядчиками та під час користування системою закупівель ProZorro. Керівники та представники підрядних організацій у свою чергу нарікали на ряд інших проблем, серед яких – брак робочих рук.

На ці виправдання міський голова відповів з гумором, мовляв, поганому танцівнику завжди щось заважає…

– Ви ж подивіться, яке було сухе та погоже літо. Та це ж робити не переробити…, – наголосив мер Володимира. – Але ж ні, одні чухають потилицю, розкачуються місяцями, інші – йдуть на все літо у відпустку…А хто буде працювати над освоєнням коштів? Я ще не пам’ятаю таких років, щоб стільки грошей не змогли освоїти. Ви ж зрозумійте, на наступний рік цього може й не бути вже! Там, у столиці, вже мізкують над тим, як чим побільше забрати з регіонів.

На завершення робочої зустрічі було вирішено зібрати робочу нараду такого формату ще наприкінці жовтня, аби знову підсумувати обсяг виконаних робіт та засвоєння бюджетних коштів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!