У четвер, 6 жовтня, на 11-й позачерговій сесії районної ради 7 скликання Рівненський сільський голова Володимир Крижук звернувся до депутатів із проханням «знайти управу» на місцевого судово-медичного експерта:

«У п’ятницю надвечір, 2 жовтня, у сім’ї Романюків із села Борове сталася біда – домашня кобила поносила 12-річного сина. Від отриманих травм хлопчик помер на місці. Викликали швидку та поліцію, після чого необхідно було зробити розтин тіла. Судмедекспер категорично відмовився проводити розтин, аргументуючи це тим, що у нього законний вихідний, – повідомляє “Район.Любомль”.

До 11 ранку наступного дня тіло пролежало в любомльському морзі. Після чого рідні повезли його у Ковель. Прочекавши в черзі кілька годин, ковельський судмедексперт без зайвих слів зробив розтин. До речі, у нього теж був вихідний, але незважаючи на це, він уже провів чотири розтини, хлопчик був п’ятим.

Лише о 16-й годині тіло привезли додому в Борове. Тут хлопчика відспівали і змогли нарешті похоронити. З кладовища виходили, коли на вулиці вже сутеніло.

Тримати хлопчика два дні не було як, адже тіло було дуже побите.

Навіщо нам такий судмедексперт?! Люди ж не можуть вибирати, коли їм помирати. Рідні і так у розпачі, а тут ще побутові проблеми мають вирішувати. Чомусь же у Ковелі спеціаліст не відмовився від своєї роботи, незважаючи на те, що була субота.

Звертаюся до вас, аби ви якось повпливали на судмедексперта. Це не лише мій крик душі, вся громада обурена таким його вчинком».

Інший депутат Леонід Самолюк додав, що й він потрапив у подібну ситуацію, коли в неділю потрібно було робити розтин, а судмедексперт відмовився.

Депутати пообіцяли вже найближчим часом розібратися в ситуації, що трапилась.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!