В конкурсі можуть взяти участь школярі 2-7 класів Волинської області. Для перших трьох призових місць підготовлено не тільки грамоти, а й грошові призи.
Конкурс творчих робіт пройде в рамках місячника безпечного користування газом у побуті, який організував ПАТ «Волиньгаз» перед початком опалювального сезону. Завдяки конкурсу для школярів, організаторам вдається привернути увагу до важливості неухильного дотримання правил безпеки сотень дітей області, а також батьків та педагогів навчальних закладів, – повідомляє прес-служба компанії.

 

Захід проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, ліплення, різьблення, аплікація тощо), які повинні висвітлювати ті чи інші аспекти безпечного та ощадливого користування газом.

 

«У попередні роки ми проводили вікторину із завданнями та загадками, перед цим – конкурс театральних сценок та конкурс малюнка. Щоразу діти виходили за рамки поставлених завдань і доповнювали свої робити різними елементами декору, клеїли, вишивали, плели із бісеру. Тому цього разу ми даємо ще більше простору для їх фантазії і можливостей показати усі свої творчі вміння. Найголовніше, що дитячі конкурси завжди дають хороший результат – стимулюють як дітей так і дорослих пригадати та вивчити прості правила безпеки, які можуть вберегти життя», – розповідає директор технічний ПАТ «Волиньгаз» Сергій Галянт.

 

До конкурсної роботи школярі повинні обов’язково додати інформацію про автора та його роботу: прізвище та ім’я, дату народження, адресу проживання та контактний телефон, назву навчального закладу та клас, а також назву свого витвору чи малюнка.

 

Перші три призові місця отримають у подарунок грамоти та грошову винагороду:І місце – 1000 грн, ІІ місце – 700 грн, ІІІ місце – 500 грн. Також до класу школярів-переможців газовики завітають із лекціями про безпечне користування газом в побуті.

 

Творчі роботи приймаються до 5 листопада, їх можна надсилати поштою на адресу: 43025, м.Луцьк, вул. Івана Франка, 12, або принести до відділення «Волиньгазу» у вашому районі або ж до Центру обслуговування клієнтів за адресою: м.Луцьк, вул. Івана Франка, 12.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!