7 жовтня, пообіді, голова Волинської облради Ігор Палиця та народний депутат України Ігор Гузь перепливали озеро у селі Згорани Любомльського району.

Сам заплив тривав приблизно півгодини. Саме за такий період часу нардеп та очільник облради подолали Велике Згоранське озеро, довжина якого 1,5 кілометра, а пересічна ширина – 1 кілометр. Максимальна глибина – 20 метрів.

“Зірки запливу” вирішили бути пунктуальними, тож швиденько одягнувшись, провели коротеньку прес-конференцію, під час якої вкотре запевнили, що цей водний марафон – не піар, а пропаганда здорового способу життя, та рушили у воду.
«Хто б там, що нам не закидав про якийсь піар, повірте, тим людям, які будуть пливти, а їх з десяток, нема потреби піаритись – все вже пропіарено, перепіарено», – наголосив за кілька хвилин до запливу Ігор Гузь.
«Хтось каже – політика, хтось – піар. Ну нехай вони підуть разом з нами, пропіаряться і візьмуть такі ж політичні дивіденди, як і ми. Ми всіх запрошували, але щось не видно тут наших або ваших політичних опонентів», – додав у відповідь Ігор Палиця.
Варто відзначити, що разом з політиками попливли міський голова Любомля Роман Ющук, помічниця народного депутата Марина Хромих, «хлопці з Любомля» (так їх назвав Ігор Гузь), а також місцеві «моржі» – загалом 11 людей. Ігор Палиця та Ігор Гузь пройшли всю дистанцію пліч-о-пліч, а «перемогу» здобув вчитель фізкультури з Турійського району.
Ігорі пояснили це просто:
-Йому холодніше було, – зауважив голова облради.
-Він мусив швидко пливти, – додав нардеп.
Помічниця нардепа Ігоря Гузя Марина Хромих, єдина жінка, яка перетнула озеро разом з політиками, розповіла, що раніше їй не доводилось плавати на великі відстані та ще й у холодній воді. Втім, все вдалось.

Нагадаємо, Велике Згоранське озеро ще влітку “пригледів”  нардеп Ігор Гузь. Він, власне, й запропонував голові Волинської облради взяти участь у запливі. Зі слів політиків, пливли вони не задля змагання, а задля популяризації здорового способу життя.

Ну і як же без традиційного селфі!

Ну і, власне, відеорепортаж з цього осіннього водного марафону.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!