Учора у Володимирі-Волинському пройшов перший гастрономічний фестиваль «Смаковиця по-володимирськи». Навіть негода та осіння прохолода не змогла нагнати страху на всіх, хто того вихідного дня завітав у парк «Слов’янський».

 Чудове звучання зведеного духового оркестру, гарні тематичні композиції та по-осінньому прикрашені фотозони, багаточисельні майстер-класи та розваги, пригощання та дегустація різнобарвними смаколиками (від найсолодшого до найгіркішого), різні квести та забави… І це навіть не повний перелік того, що відбувалося 9 жовтня в одному з центральних парків Володимира-Волинського.

Проте, давайте про все по порядку.

Отож, урочисто відкрити фестиваль випала честь міському голові Володимира-Волинського Петру Саганюку, депутату Верховної Ради України Ігорю Гузю та головному спонсору цього дійства – директору Володимир-Волинської птахофабрики Аліні Сич.

Далі, розігрівати публіку запальними віршами, піснями і танцями узялись найменші учасники фестивалю – вихованці місцевих дошкільних-навчальних закладів. А вихователі, після виступу малечі, провели невеличкий майстер-клас для присутніх з приготування гарбузової каші.

Зі сцени гостей та учасників фестивалю вітали різні творчі колективи – «Веселка», «Розмай», «Володимирські музики»

Слід зауважити, що цьогоріч на фестивальному майданчику свою кулінарну «міць» представили не тільки володимирські ресторани,бари та кафе (їх було більше 10), а й було чимало закладів харчування з Луцька. Не обійшлося і без аукціону народних дегустаторів, розіграшу призів від торгових марок, які представили свою продукцію на фестивалі.

А головний спонсор фестивалю ТМ«Курка-чеботурка» пригостила володимирчан запашним кулішем. Його гості свята змели за годину часу.

Додамо, що за рішенням генерального спонсора першого гастрономічного фестивалю «Смаковиця по-володимирськи» ПАТ «Володимир – Волинська птахофабрика», всі кошти, отримані від реалізації власної продукції підчас фестивалю, будуть спрямовані на потреби сімей загиблих учасників АТО.

На фестивальному майданчику працювало кілька майстер-класів, де всі охочі, не залежно від віку, мали нагоду помалювати, розписати медове печиво, зробити ляльку мотанку. А самі терпеливі і загартовані побачили майстер-клас від відомого луцького ресторатора Володимира Пащенка! Разом із своїм шеф-кухарем Іваном Тараном ресторатор прямо зі сцени готував восьминога!

У той час активна молодь розігрівалася піж час студентського гастрономічного квесту. Команди «Заварнушки», «Кримчанки-коледжанки» та «Шкварки» так моторно відгадували страви, розписували печиво і робили бутерброди, що журі просто розгубилося, – кому ж віддати приз переможця?

На святі кулінарної майстерності «Смачна візитівка», що проводилось в місті влітку, з поміж інших вирізнялась страва від кафе «2000» – гуглі з кручениками по-волинськи! Страва старовинна, вже стала фірмовою у цьому закладі! В ході фестивалю радо готували і пригощали цією смакотою усіх бажаючих.

Після відзначень подяками усіх учасників фестивалю «Смаковиця по-володимирськи», на сцену вийшов спеціальний гість фестивалю – рок-гурт «Брати Гадюкіни».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!