Як повідомив голова Ради голів ОСББ міста Володимира-Волинського Григорій Цаль-Цалко, у середу 12 жовтня о 15.00 у залі засідань Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості відбудеться практичний семінар для управителів будинків та представників ініціативних груп із створення ОСББ в багатоповерхівках.

На порядок денний семінару винесено два притання:
1. Багатоквартирний будинок: дорожня карта енергонезалежності;
2. Приведення установчих документів ОСББ/ЖБК відповідно до вимог часу.

Як пояснив голова Ради голів ОСББ, під час першої секції семінару буде детально обговорено механізм прийняття спільних рішень щодо термомодернізації у багатоквартирному будинку та роз’яснено, як цей механізм працює.
Координатор Проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Енергоефективність у житловому секторі України» Михайло Павличенко розповість про основні заходи, здатні підвищити енергоефективність житлових будинків, якою є окупність цих заходів. На прикладах буде роз’яснено, де можна зекономити та де знайти кошти для проведення енергоощадних робіт в житловому секторі.

По другому питанню головам ЖБК, ОСББ та представникам ініціативних груп із їх створення будуть надані консультації із юридичних питань їх діяльності, обговорено необхідність приведення статутів ОСББ/ЖБК згідно з останніми змінами у законодавстві тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!