10 жовтня розпочався міський етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

У нашому місті не вперше проводиться гра «Джура», яка має на меті – виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Учасниками гри може стати учнівська молодь загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, об’єднана на добровільних засадах у рої, сотні, курені тощо. До складу зазначених утворень входять хлопці та дівчата віком від 7 до 18 років.

У міському етапі цієї гри участь взяли школярі місцевих навчальних закладів.

Міський етап цієї дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри стартував 10 жовтня, а підсумки підбиватимуть після кількох днів змагань.

Розпочалося святкове дійство на подвір’ї другої одинадцятирічки урочистим відкриттям та святковою програмою. Почесними гостями заходу були представники міського управління освіти , педагоги шкіл міста та Центру позашкільної освіти, керівники військово-патріотичних клубів та формувань, представники військкомату. Гості звернулися до учасників гри із побажаннями перемоги, віри у силу духу кожної команди.

Фото – Олександр Лещук

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!