Міський голова Петро Саганюк підписав розпорядження про початок нового опалювального сезону з 10 жовтня цього року. Про це стало відомо на черговому брифінгу міського голови з представниками місцевих засобів масової інформації.

Уже вчора запрацювали котельні у Володимир-Волинському ТМО, міській гімназії, першій одинадцятирічці. Сьогодні мають запустити котельню у ЗОШ №2 та в деяких інших установах міста.

Сьогодні буде здійснено запуск усіх решта котелень у місті. В оселі городян тепло має надійти вже пообіді. Нараз вже владнали усі питання з виділенням лімітів і  НАК “Нафтогаз” виділив місячний ліміт блакитного палива для нашого міста.

– Люди хочуть тепла в оселях, а самі при цьому боргують комунальним підприємствам за використані енергоносії. Днями до мене зверталися одні. В самих борг одинадцять тисяч гривень…, – зазначив міський голова під час брифінгу. – Треба вчасно розраховуватися за тепло, газ, електроенергію і не допускати до таких заборгованостей.

На зустрічі з журналістами також піднімалися питання що стосуються ремонту вулиці Ковельської, формування бюджету на наступний 2017 рік, освоєння державних коштів.

Цікавилися медійники і враженнями міського голови від фестивалю “Смаковиця по-володимирськи”. Очільник міста сказав, що фестиваль сподобався, що він обов´язково повинен стати традиційним і щорічним у нашому місті.

– На наступний рік нашій птахофабриці виповниться 70 років. Я думаю, що ми якось цю подію об´єднаємо з цим гастрономічним фестивалем. А ще, я думаю, що такий захід слід проводити десь у вересні, бо було трохи прохолодно,- зазначив наостанок міський голова Володимира.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!