10 жовтня у Володимир-Волинському районі відбулися підсумки дев’ятого фестивалю традиційної національної культури «Український коровай-сузір´я».

Перша частина зустрічі була присвячена звіту зі слайдовим додатком, який презентувала заступник голови районної ради Алла Мельник. Перед тим голова РДА Наталія Василець зазначила, що лунало чимало критики на адресу оргкомітету, однак вцілому фестиваль удався. Гості та місцеві мешканці мали змогу не лише почастувати прекрасними витворами мистецтва коровайниць, а й послухати пісні у виконанні дитячих колективів не лише місцевих аматорів, а й столичних та закордонних.

Звіт про проведений фестиваль стосувався усіх напрямків та заходів, які були приурочені цьому святу. На завершення Алла Мельник до копійки розписала усі витрати в сумі 23120 гривень. Саме такі кошти надійшли на рахунок фестивалю. Однак, коли додати благодійні пожертви у вигляді безкоштовного проживання дітей на території Зимненського монастиря, безкоштовні екскурсії, їх харчування та оформлення сцени, то підсумкова цифра сягає більше ста тисяч.

Головний редактор «Міста вечірнього» та один із членів оргкомітету Едуард Залуський повідомив, що з усієї країни з’їхалося 22 журналісти, на перебування яких  було витрачено більше 20 тисяч гривень. Проте, голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець дещо критично охарактеризувала перебування медійників на такому заході, бо не віднайшла жодного допису в Інтернеті про фестиваль «Український коровай-сузір´я». То на що ж тоді витратили ті двадцять з лишнім тисяч гривень, коли журналісти навіть не спромоглися подати інформацію про такий унікальний фестиваль, який має статус всеукраїнського?

Пані Василець порадила надати повний звіт витрачених коштів, на що пан Едуард зазначив, що спонсори їх перераховували на рахунок журналістського фонду. І коли районне керівництво бажає побачити повний звіт, то він надіється, що журналістський фонд його надасть.

Завершуючи офіційну частину зустрічі, голова РДА висловилась що має надію, що наступний ювілейний, десятий фестиваль пройде під егідою спільного та прозорого фінансування, адже кошти повинні акумулюватися на єдиний рахунок, а не розпилюватися по кількох.

На завершення були вручені пам’ятні грамоти спонсорам, серед яких був і депутат обласної ради, керівник ТзОВ «П´ятидні» Валерій Діброва.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!